Oferta

Zwiń opisPokaż opis

Zarówno kilka lat temu, jak i dziś nie można sobie wyobrazić przedsiębiorstwa, które nie posiada sprzętu umożliwiającego przygotowanie umów, materiałów promocyjnych oraz innych dokumentów. Dzięki naszym propozycjom, możliwe będzie utrzymanie firmy na wysokim poziomie, jednocześnie nie obciążając jej finansowo! Wynajem kopiarek mono to świetne rozwiązanie dla tych z Państwa, którym zależy na szybkich, tanich i wysokiej jakości wydrukach.

Kopiarki – sprzedaż oraz wynajem

Polecamy sprzęty mono takich renomowanych producentów, jak Kyocera, Ricoh oraz Epson, wyróżniające się doskonałą szybkością druku. W zależności od tego, jaką prędkością charakteryzuje się wybrany przez Państwa sprzęt, możliwe jest drukowanie od dwudziestu, do nawet sześćdziesięciu stron na minutę!

Szeroka oferta sprzedaży oraz dzierżawy sprawia, że każdy z Was będzie mógł zdecydować się na model posiadający więcej lub mniej funkcji. Wszystko zależy oczywiście od indywidualnych potrzeb i tego, do czego będziecie używać danego sprzętu – czy do zwyczajnych biurowych spraw, czy do masowego drukowania wielu plików dokumentów.

Oferta wynajmu i sprzedaży od Ksero Partner

Przygotowaliśmy dla Państwa wysokowydajne kopiarki mono, dostępne zarówno w formie dzierżawy (na nieokreślony czas), jak i z możliwością kupienia na własność. To Państwo mogą zadecydować na jakich warunkach urządzenia staną się częścią przedsiębiorstwa. Dzięki naszym propozycjom, każdy z Państwa może zaopatrzyć się w nowoczesne kopiarki mono, które obsługują połączenie sieciowe oraz posiadają dotykowy panel. Wygoda i funkcjonalność – właśnie to opisuje nie tylko nasze sprzęty, ale również ofertę zarówno sprzedaży, jak i wynajmu – zapraszamy!

Stan
Typ wydruku
Producent
Format papieru
Prędkość druku
Funkcje dodatkowe
Aktualnie brak oferty

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej