Usługi

Zwiń opisPokaż opis

Każdy, kto planuje rozpoczęcie własnej działalności, lub też rozbudowę istniejącej już formy, musi liczyć się z wieloma kosztami, które trzeba brać pod uwagę już od pierwszego dnia. Dlatego właśnie, tak ważne jest to, aby odpowiednio wcześnie zadbać o różne możliwości, które pozwolą na optymalizację kosztów, dzięki czemu będziemy wydawać mniej. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Ksero Partner przygotowało kompleksowe rozwiązania właśnie dla firm, które umożliwią zredukowanie poniesionych wydatków, jednocześnie ciesząc się wysokowydajnym sprzętem. Wynajem i dzierżawa drukarek i kserokopiarek to często bardziej opłacający się sposób na wyposażenie biura w odpowiednie sprzęty niż ich kupno lub leasing!

Dzierżawa kopiarek i drukarek

Co dokładnie jesteśmy w stanie Państwu zaoferować? Urządzenia kolorowe lub mono, niszczarki, plotery, kserokopiarki produkcyjne, a także niezawodne drukarki laserowe lub kolorowe – dzięki temu u nas znajdą Państwo to, czego Wasze przedsiębiorstwo potrzebuje najbardziej. Jednocześnie zapewniamy ich sprawną dostawę, montując je w wybranym miejscu na terenie budynku. Dla najwyższego komfortu naszych Klientów, świadczymy również bieżący serwis najmowanego lub dzierżawionego sprzętu, który obejmuje zarówno przeglądy, jak i naprawy. Wszystko to w ramach z góry określonego abonamentu, który wynosi nawet pod 29 złotych miesięcznie!

Wynajem drukarek i kopiarek– dla mniejszej i większej firmy

Dzięki możliwościom, jakie proponujemy w Ksero Partner, możliwe będzie zaopatrzenie się w wybrany wariant urządzenia. W zależności od swoich potrzeb, możliwy jest wybór urządzenia podstawowego lub bardzo zaawansowanego – oczywiście, od stopnia zaawansowania zależy też miesięczny koszt, który trzeba ponieść za dzierżawę. Warto jednak mieć na uwadze, że nawet jeśli zdecydujecie się Państwo na wynajęcie najnowszego i najbardziej technologicznie zaawansowanego urządzenia, opłaty, które trzeba będzie ponieść będą znacznie niższe niż zakupienie tego samego sprzętu na własność. Sprawia to, że dla wielu firm, w tym także tych niewielkich bądź z ograniczonym budżetem, możliwe będzie skorzystanie z najnowszej drukarki lub kserokopiarki – przekłada się to na najwyższą jakość wydruku, a jednocześnie nie powoduje niemożliwych do spłacenia czy odrobienia strat.

Kserokopiarki i plotery – także używane

W ramach naszych propozycji, umożliwiamy również najem oraz dzierżawę sprzętów używanych. Nie muszą się jednak Pastwo obawiać o ich stan – są to świetnie działające sprzęty, które udostępniamy za niższą opłatą. Warto mieć na uwadze, że te rozwiązania to najczęściej nowoczesne propozycje, które były użytkowane przez naszego innego Klienta w ramach wynajmu – nie zmienia to jednak faktu, że każdy z Państwa może wydzierżawić taki sprzęt za nieco mniejsze pieniądze.

Dzierżawa i wynajem kserokopiarek i drukarek to idealne rozwiązanie dla każdej firmy! Dzięki nam, zyskasz nie tylko najnowszy sprzęt, ale również stałe wsparcie w zakresie serwisowania oraz administracji.

 • Więcej czasu na Twój biznes – to my zajmujemy się:

  Dostawą i instalacją urządzeń

  Bieżącą obsługą serwisową (przeglądy, naprawy etc.)

  Administracją urządzeń (nadzorowaniem przeglądów,
  opłat recyklingowych itp.)

  Raportami okresowymi

  Recyklingiem zużytych urządzeń

 • Minimum ryzyka - to my przejmujemy na siebie:

  Ryzyko utraty wartości sprzętu

  Ryzyko nieoczekiwanych kosztów eksploatacyjnych

  Ryzyko wynajęcia urządzeń zastępczych

 • Zyskujesz konkretne korzyści finansowe:

  Wyższy zwrot z inwestycji – firma może przeznaczyć kapitał
  na inwestycje związane ze swoją główną działalnością zamiast
  na zakup urządzeń

  Precyzyjna kontrola kosztów

  Łatwe planowanie i budżetowanie – stałe miesięczne opłaty
  za najem i zarządzanie pozwalają na uniknięcie niespodziewanych kosztów lub przekroczenia budżetu

  Redukcja kosztów związanych z parkiem maszynowym
  oraz utrzymanie ich na stałym poziomie dzięki kontroli
  i jakości obsługi

  Przejęcie ryzyka związanego z wartością końcową
  urządzeń – właścicielem do końca kontraktu jest PS Ksero Partner

  Precyzyjna kontrola kosztów

 • Stawka miesięczna obejmuje:

  Finansowanie wybranego urządzenia

  Koszt materiałów eksploatacyjnych

  Koszty pełnej obsługi technicznej w okresie kontraktu
  (przeglądy, naprawy, robocizna)

  Doradztwo techniczne i handlowe

  Instalacje, szkolenia operatorskie, wsparcie informatyczne,
  infolinia serwisowa

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej