Wynajem drukarek

W ramach naszych usług możliwe jest nie tylko zaopatrzenie się w sprzęt potrzebny w każdym biurze drogą zakupu, ale także poprzez wynajem. Drukarki, kopiarki, niszczarki oraz inne maszyny to dość kosztowny sprzęt - nie każdemu przedsiębiorstwu opłaca się kupować własne urządzenia. Niewielka eksploatacja może oznaczać, że wydatek związany z kupnem sprzętu wcale się nie zwróci - tym sposobem, nie zaoszczędzimy pieniędzy, a tylko je stracimy. W takich sytuacjach, idealnym rozwiązaniem jest oferowany przez nas wynajem.

Oferta drukarek

W ramach oferowanej przez nas usługi, możliwe jest wypożyczenie sprzętu. Miesięczny koszt zależy od modelu i jego możliwości (np. w zależności od tego, czy jest to maszyna produkująca kolorowe, czy też biało-czarne kopie), a także od pakietu, który zostanie przez Państwa wybrany (dostępne opcje to pakiet Optymalny, Komfort oraz Premium). W każdym z nich oferowana jest konkretna liczba darmowych kopii - dzięki nim, możliwe jest zaoszczędzenie pieniędzy podczas eksploatowania maszyny.

Korzyści płynące z wynajmu

Istnieje wiele zalet tego rozwiązania - dzięki naszym usługom, nie będzie konieczne martwienie się o wszelkie usterki, które mogą pojawić się podczas użytkowania. Nasi serwisanci zadbają o natychmiastową naprawę, a jeśli konieczne będzie zabranie maszyny na dokładniejszy przegląd, przysługuje Państwu ubezpieczenie zastępcze. Jeśli nie są Państwo przekonani, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, dzięki której AŻ TRZY pierwsze miesiące są gratis!


Niski czynsz, ponad dziewięćdziesiąt dni użytkowania za darmo, a do tego darmowe kopie, których może być nawet sto tysięcy, albo i więcej? Wynajem drukarki to idealne rozwiązanie dla Państwa biznesu!

Nie tylko drukarki

W ramach naszej oferty proponujemy również wypożyczenie maszyn, jakimi są niszczarki. W wielu miejscach istnieje konieczność dokładnego niszczenia dokumentów zawierających dane. Dzięki naszej ofercie, możliwe jest zapewnienie bezpieczeństwa w firmie. Nasze pakiety wynajmu drukarek z pewnością zadowolą każdego z Państwa!