Sprzedaż drukarek

W ramach naszych usług, możliwe jest zarówno wynajęcie, jak i zakupienie nowego oraz używanego sprzętu biurowego. Posiadanie wielofunkcyjnych urządzeń pozwala na sprawne wykonywanie obowiązków związanych z codziennymi zadaniami. Nasze drukarki mono oraz kolorowe, jak również kopiarki i urządzenia wielofunkcyjne w atrakcyjnych cenach oraz z możliwością zakupu na raty lub poprzez leasing z pewnością zainteresują wielu przedsiębiorców!

Sprzedaż drukarek

Ksero Partner chce zapewnić jak najlepsze rozwiązania zarówno mniejszym, jak i większym firmom. Oferowane przez nas urządzenia to zarówno drukarki, jak i kopiarki oraz maszyny wielofunkcyjne wiodących marek. Wśród naszych propozycji znajdują się zarówno urządzenia mono oraz kolorowe. Możliwe jest również wybranie maszyny nowej, jak i używanej, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić znaczne koszty. Dodatkowo, oferujemy również oprogramowanie, które pozwoli na łatwe i szybkie zarządzanie dokumentami i ich nadzorowanie w przedsiębiorstwie.

Rodzaje sprzedaży

Firmom, które nie mogą pozwolić sobie na zakupienie nowego sprzętu, oferujemy równie atrakcyjną ofertę, jaką jest możliwość spłaty w ratach. Nie korzystamy z żadnych pośredników - Ksero Partner zawiera z Państwem umowę i rozkłada płatność na raty 0%!


Nasza oferta sprzedaży to jednak nie tylko raty, ale również leasing! Dzięki temu, że jesteśmy przedstawicielami ORIX Leasing Polska i GRENKE Leasing, możemy zaproponować atrakcyjne oferty, jeśli chodzi o drukarki, kserokopiarki i inne maszyny wielofunkcyjne, które przydadzą się zarówno w małej jednoosobowej firmie, jak i w sekretariacie dużego przedsiębiorstwa.

Usługi Ksero Partner

Jeśli zdecydują się Państwo na skorzystanie z ofert sprzedaży Ksero Partner, zyskają Państwo więcej niż tylko same urządzenie! W ramach naszych usług proponujemy zarówno bieżący serwis, jak i administrację urządzeń oraz recykling nienadających się do użytku części.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży drukarek i innych urządzeń w naszej firmie Ksero Partner!