O firmie

Od dwudziestu pięciu lat dostarczamy dla Państwa najlepsze i najbardziej efektywne rozwiązania dla biur. Dzięki naszej ofercie, możliwe jest zaopatrzenie się w maszyny, które potrzebne są w każdej firmie – takie jak kopiarki, niszczarki, czy inne urządzenia wielofunkcyjne. Korzystając z naszych usług, każde przedsiębiorstwo może kupić oraz wydzierżawić urządzenia konieczne w codziennej pracy.


Sprzedaż i wynajem drukarek to nasze główne usługi. Z chęcią pomożemy wybrać odpowiednie sprzęty wszystkim zainteresowanym kupnem Klientom; natomiast osobom, które chcą skorzystać z naszej oferty związanej z dzierżawą sprzętu, przedstawimy naszą ofertę i zaproponujemy najlepsze rozwiązanie wraz z maszyną, która będzie najlepiej odpowiadała ich wymaganiom.


Dzięki naszej sieci serwisowej, możemy dotrzeć do każdego miejsca w Polsce. Niezależnie, czy interesuje Państwa sprzedaż, czy wynajem drukarki lub innych maszyn - jesteśmy tu po to, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania i doradzić najlepsze rozwiązanie! Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą!

 • 25 lat

  doświadczenia

  OD 25 lat doskonalimy naszą ofertę abyście Państwo otrzymali produkt sprawdzony i dopasowany idealnie do potrzeb.

 • Kompletne

  zaplecze magazynowe

  Magazyn centralny w Komornikach jest znakomicie zaopatrzony. Ma to ogromny wpływ na czas dostawy sprzętu i materiałów.

  .

 • Doświadczony

  zespół

  Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół specjalistów aby współpraca na każdym jej etapie przebiegała sprawnie, profesjonalnie i przyjemnie.

 • Cykliczne

  szkolenia zespołu

  Wyszkoleni pracownicy to pewność współpracy na najwyższym poziomie.

 • 6

  godzin

  Średnio czas dotarcia do klienta na zgłoszenie serwisowe.

 • Sieć serwisowa

  w całej Polsce.

  Docieramy z serwisem praktycznie w każde miejsce w Polsce.

 • Lokalizacja

  w ideanlym miejscu koło Poznania

  Siedziba firmy znajduje się przy węźle autostradowym Komorniki. Świetna lokalizacja zapewnia szybki czas reakcji serwisowej w każde miejsce w Poznaniu i Wielkopolsce.

 • Showroom

  dla każdego

  Szeroka gama dostępnych urządzeń sprawia, że każdy znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania, a prywatny parking przeznaczony wyłącznie dla naszych gości zwiększa komfort kupujących.

 • 7 mln

  kopii

  Taką ilość wykonują nasi klienci na umowach miesięcznie.

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej