Baza wiedzy

20.07.2021

Wynajem kserokopiarki – czy toner jest wliczony w cenę?

Coraz więcej osób przekonuje się do usługi, jaką jest wynajem urządzeń biurowych. Dzięki niej, można jednocześnie zaoszczędzić pieniądze, które w innym wypadku trzeba by było wydać na zakup nowego sprzętu, oraz korzystać z jak najnowocześniejszych urządzeń. Część firm decyduje się na stałą dzierżawę, jeszcze inni na czasową – na przykład w czasie wzmożonego drukowania lub podczas początków firmy. Kserokopiarki to konieczne w każdej firmie sprzęty – nie będą mogły one jednak działać bez równie istotnych dodatków, jakimi są tonery!

 

Wynajem urządzeń wielofunkcyjnych

 

Wiele osób może zastanawiać się, w jaki dokładnie sposób funkcjonuje wynajem kserokopiarek. Co dokładnie obejmują comiesięczne opłaty i jakie na jakie korzyści liczyć może Klient? Jeśli chodzi o samo drukowanie, najczęściej rozliczamy się w ramach abonamentu – najpierw Klient musi oszacować, ile miesięcznie wykonuje wydruków czarno-białych oraz kolorowych i na podstawie tego dobieramy odpowiedni pakiet. Sytuacja komplikuje się wtedy, gdy dzierżawa jest rzeczywiście rozwiązaniem na okres np. kilku tygodni, w których spodziewamy się konieczności wzmożonego tworzenia kopii.

Jako założyciele firmy z dzierżawą nie chcemy, aby wydruki kosztowały Was fortunę – dlatego wspólnie z Wami możemy pojąć decyzję o spersonalizowanej i dostosowanej do Waszych potrzeb umowie, według której będziecie płacić za liczbę wydruków – może okazać się to o wiele bardziej korzystne niż narzucona z góry ilość!

 

Kończący się toner – zmora każdego pracownika biurowego

 

Co jednak z papierem, tonerem i innymi elementami, które kserokopiarka zużywa na bieżąco? Ze względów logistycznych i organizacyjnych zapewnienie sobie papieru leży po stronie naszych Klientów, tak samo jak opłacanie rachunków za prąd, który pobiera urządzenie. W ramach wynajmu, każdy z Was ma zapewnione również tonery – nie ma możliwości, że sprzęt przestanie pracować z powodu pustego tonera a Wy zostaniecie z masą dokumentów do wydrukowania.

Tonery dowozimy do Was na bieżąco – w zależności od Waszych potrzeb, zawsze możecie mieć jeden lub kilka “w zapasie” w swojej firmie. Podczas całego trwania wynajmu kserokopiarki na bieżąco informujecie nas o ich zużyciu, a my wyposażamy Was w niezbędne akcesoria.

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej