Baza wiedzy

24.11.2020

Wynajem drukarek – nie kupuj! Wypożycz!

Wiele osób może kwestionować podejście, według którego to wynajem, nie zakup, jest czasem najlepszym rozwiązaniem. Mamy świadomość tego, że często rzeczywiście tracimy podczas comiesięcznych opłat – jednak jedną z kategorii, w której jest to opłacalne, jest dzierżawa sprzętów biurowych, takich jak drukarki.

Wypożyczenie drukarek

Dzięki możliwości, jaką dają firmy proponujące wynajem, możliwe będzie znaczne zaoszczędzenie kosztów związanych nie tylko z regularnym zakupem tuszy i papieru, ale również, jeśli chodzi o wszelkiego rodzaju awarie i naprawy. Dzięki temu, że wypożyczany przez nas sprzęt nie jest naszą własnością, tylko należy do firmy świadczącej nam usługi, możemy spodziewać się natychmiastowej naprawy i sprzętu zastępczego w razie większego serwisowania. Co za tym idzie, każdy użytkownik może być pewien, że w razie nagłej awarii, nie będzie konieczne ponoszenie nagłych kosztów, na które nie jesteśmy gotowi – w przypadku wynajmu, serwis wliczony jest w usługę!

Wynajem a zakup

Co zyskujemy w ramach wypożyczenia drukarki? Przede wszystkim, możemy zdecydować się na odpowiedni pakiet, który będzie obejmował określoną liczbę kopii, za które nie płacimy dodatkowo. Jest to świetne rozwiązanie, które pozwoli na stałe miesięczne opłaty, jednocześnie pozwalając na dokładne planowanie budżetu, bez nieprzyjemnych niespodzianek związanych z dużą eksploatacją, takich jak nagła wymiana tonerów czy niewielka usterka.

W ramach wynajmu możliwe będzie również zaopatrzenie swojego przedsiębiorstwa w model, na który nie byłoby nas stać w przypadku zakupu. Drukarka obsługująca różne formaty, produkująca kopie włoskiej jakości, z wyrazistym, nierozmazującym się kolorowym tuszem na różnych rodzajach papieru to droga inwestycja, na którą niewielu może sobie pozwolić. Dzięki możliwości wypożyczenia, możemy korzystać do woli z takich rozwiązań – wystarczy wybrać odpowiedni model!

Jak widać, niejednokrotnie wypożyczenie drukarki i opłacanie miesięcznego abonamentu jest o wiele bardziej ekonomiczne niż jej zakup. Skontaktuj się z Ksero Partner, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb – zapraszamy!

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej