Baza wiedzy

26.03.2021

Czy warto dzierżawić drukarkę w firmie?

Wiele osób może zastanawiać się, czy warto kupować wysokiej jakości sprzęt do pracy. W końcu, szczególnie jeśli chodzi o niewielkie firmy, może wydawać się nam, że zwykła drukarka, taka jakie większość z nas ma w domach, powinna bez problemu dać radę i spełnić wszystkie nasze potrzeby. Dla tych, którzy zdecydują się na takie rozwiązanie, szybko czekać będzie rozczarowanie – niestety, taki sprzęt zwyczajnie nie daje rady i jest zbyt mało wydajny jak na potrzeby firmy. Czy warto wówczas zastanowić się nad dzierżawą?

Dzierżawa drukarki w firmie

Kupno nowoczesnego i funkcjonalnego urządzenia może być nie lada wyzwaniem. Nie tylko musimy zdecydować się na jakich funkcjach zależy nam najbardziej, ale również zadbać o to, by zakup nie spowodował zbyt dużych strat dla naszej działalności. Niestety, wiele osób, czy to dopiero zakładających własną działalność, czy tych, którzy ją rozbudowują lub zwyczajnie chcą wymienić stare urządzenia, może nie mieć dostarczającej kwoty na zakup zadowalającego sprzętu. Te osoby z pewnością zainteresuje możliwość dzierżawy drukarki do firmy. Jest to nie tylko sposób, na korzystanie z najnowocześniejsze kopiarki, ale również z dodatkowych korzyści – i to wszystko w ramach miesięcznej opłaty!

Zalety dzierżawienia drukarki

Jedną z głównych, już wymienionych zalet jest fakt, że nie ma konieczności zakupu drogiej maszyny – zaplanowany budżet firmy nie zostanie obciążony ogromną kwotą. Oczywiście, nie jest to jedyny plus skorzystania z takiej oferty. Przede wszystkim, warto wiedzieć, że w ramach płaconego abonamentu, każdy klient ma do dyspozycji serwisantów oraz specjalistów, którzy niezwłocznie zadbają o usunięcie jakichkolwiek usterek. Materiały eksploatacyjne oraz tonery również zapewnione są w ramach opłat.

Warto również wspomnieć, że dzierżawa drukarki jest bezpiecznym rozwiązaniem ze względu na finanse firmy – możliwe jest dokładne wyliczenie miesięcznego budżetu. W sytuacji, w której dany sprzęt się nie sprawdza, łatwo można wymienić go na inny – nie ma konieczności martwienia się, że wyrzuciliśmy pieniądze w przysłowiowe “błoto”. Wynajem kopiarki to świetne rozwiązanie dla przedsiębiorstw – zdecydujcie się na nie już dziś!

Redukcja kosztów drukowania

Zawsze chciałeś obniżyć koszty, podnieść efektywność biura i zwiększyć
bezpieczeństwo poufnych informacji?

Teraz jest to możliwe!

Dowiedz się więcej